קפה עוגה ופלאג...

חיים קלים למעמדים!

גילוי נאות: היוזמה לבניית אתר זה התחילה בעצם ברעיון לבנות טבלה מסודרת לכל הסקריפטים שנכתבו לתוכנת תג במשך השנים.

מאז שנחשפתי לפורום המדהים של קהילת המעמדים שבאתר פרוג, ונעזרתי בו רבות ונצורות, החלטתי שברצוני לעשות גם כן משהו לטובת הקהילה.

משם הלך הרעיון והתפתח, לעשות כעין 'קורת גג' (וירטואלית) למעמדי עמך בית ישראל, תחתיה יכונסו כל צרכיהם הכלליים של המעמדים מאז ומעולם: סקריפטים, טקסטים ופלאגים…

כולי תקוה שהמיזם יצדיק את עצמו ויגרור לשיתוף פעולה פורה בין חברי הקהילה, שהרי בסופו של יום זוהי מטרתו, ולשם כך הוא סגור למשתמשים רשומים בלבד.

דבר ראשון, סקריפטים...

חנות הסקריפטים של 'תג'

לראשונה כונסו להם כל סקריפטיה החביבים של תוכנת 'תג' ממיטב היוצרים לתוך חנות אחת גדולה. תוכלו לדפדף, להגיב, לדרג ולרכוש סקריפטים כאוות נפשכם. כמובן, בחבילה כלולים גם פקודות מקרו ותוספים נפלאים לוורד, וסקריפטים ההופכים את העבודה ב'תג' ו'באינדזיין' לכיף אחד גדול!

יש לך 'הגדה של פסח', נכון?

טקסטים לכל אירוע...

במקום לפתוח אשכולות בפורומים מפורומים שונים, להתקשר לפלוני ולברר אצל אלמוני, כינסנו בשבילכם את הכל למקום אחד. כאן תמצאו טקסטים לתנ"ך, משניות, סידורים, הגדה של פסח ומגילת אסתר, ו...גם לקריאת שמע שעל המיטה.

שמור על עצמך מעודכן!

דרייברים, עדכוני תוכנה ופלאג

קבצי התקנה, עדכוני תוכנה, דרייברים לבעלי הפלאגים השונים, וכל מה שצריכים משתמשי windows 10 - הכל כאן!!! כמובן, ואין צריך לומר זאת, שאין להוריד את הקבצים עבור משתמשים שאינם רשומים או לבעלי הגירסה הפרוצה של תג...

כל מה שצריך לדעת...

מאגר הדרכות ענק לתוכנת 'תג'

קיבצנו עבורכם את כל ההדרכות שנכתבו לתוכנת תג. בנוסף, הוספנו קישורים לאתרים נוספים בהם מופיעים מדריכים הקשורים לתוכנה. נשמח אם חברי הקהילה ישתפו מנסיונם ויעלו מדריכים נוספים לתועלת הכלל.

שמור על קשר!

הצטרף לרשימת התפוצה של קהילת המעמדים בתג,
וקבל עדכונים על סקריפטים, טקסטים, טיפים ומאמרים חדשים!

האתר עוצב על ידי מכון 'עימודים'

תודה על השיתוף!

אנא הקפידו למלאות את השדות הבאים בצורה מדוייקת